Вибір Мови Та Середовища Програмування

Last Updated on August 9, 2022

C# – це об’єктно-орієнтована мова програмування з безпечною системою типізації для платформи .NET. Мова має строгу статичну типізацію, підтримує поліморфізм, перевантаження операторів, вказівники на функції-члени класів, атрибути, події, властивості, винятки, коментарі у форматі XML.

мова C# це

Так, з розвитком CLR від версії 1.1 до 2.0 значно збагатилася і сама мова C#. CLR надає C#, як і всім іншим .NET-орієнтованим мовам, багато можливостей, яких немає в «класичних» мовах програмування. Наприклад, збірка сміття не реалізована в самій мові C#, а проводиться CLR для програм, написаних на C# так само, як це робиться для програм на VB.NET, J# та ін. MicrosoftVisualStudio – лінійка продуктів компанії Майкрософт, що включають інтегроване вакансія QA Automation Engineer (C#) середовище розробки програмного забезпечення та ряд інших інструментальних засобів. Дані продукти дозволяють розробляти як консольні додатки, так і додатки з графічним інтерфейсом, в тому числі з підтримкою технології Windows Forms, а також веб-сайти, веб-додатки, веб-служби як в рідному, так і в керованому кодах для всіх платформ, підтримуваних Microsoft Windows, Windows Mobile, Windows CE,. NETCompactFramework і MicrosoftSilverlight.

Вибір Мови Та Середовища Програмування

VisualStudio включає в себе редактор вихідного коду з підтримкою технології IntelliSense і можливістю найпростішого рефакторинга коду. Вбудований відладчик може працювати як відладчик рівня вихідного коду, так і як відладчик машинного рівня. Решта вбудовувані інструменти включають в себе редактор форм для спрощення створення графічного інтерфейсу програми, веб-редактор, дизайнер класів і дизайнер схеми бази даних.

Visual Studio 2010 (кодове ім’я Hawaii, для Ultimate – Rosario; внутрішня версія 10.0) – випущена 12 квітня 2010 разом с. Visual Studio включає підтримку мов C # 4.0 і Visual Basic. NET 10.0, а також мови F #, який був відсутній в попередніх версіях. Мова C# розроблялася як мова програмування прикладного рівня https://wizardsdev.com/ для CLR, і як така, залежить, насамперед, від можливостей самої CLR. Це стосується, перш за все, системи типів C#, яка відображає BCL. Присутність або відсутність тих чи інших виразних особливостей мови диктується тим, чи може конкретна мовна особливість бути трансльована у відповідні конструкції CLR.

About the author

The Editorial Team at Infolearners.com is dedicated to providing the best information on learning. From attaining a certificate in marketing to earning an MBA, we have all you need. If you feel lost, reach out to an admission officer.
Study on Scholarship Today -- Check your eligibility for up to 100% scholarship.

Leave a Comment